Szczegóły

Miejsce: Przystanek Drzewina, Kaszuby
Nazwa wycieczki:Zdecydowanie Aktywnie
Wiek Uczestników 12-18 lat
MOŻLIWA LICZBA UCZESTNIKÓW20-100 os.
Cena: 20-35 osób – 75 zł/os.
35-40 osób – 69 zł/os.
40-70 osób – 65 zł/os.
Wyżywienie15 zł/os. ognisko z kiełbaskami

25 zł/os. dwudaniowy obiad przygotowywany na miejscu

Dojazd:możliwość zamówienia transportu

Kontakt, rezerwacje

Michał Boniec m.boniec@kompas.pl
tel. 696 40 32 32
Aleksandra Knopik a.knopik@kompas.pl
tel. 791 15 69 78

  [recaptcha class:center-captcha]

  Plan

  Kula sferyczna
  Zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji. Została wymyślona w Nowej Zelandii przez Zorbsa Dwane’a i Andrew Akers’a, którzy nazwali tę atrakcję „zorbem”. Urządzenie składa się z dwóch kul: mniejszej zawieszonej w znacznie większej. Przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy w dół zbocza!

  Strzelanie z ASG

  To zajęcia strzelania do tarczy bronią do złudzenia przypominającą oryginał – amerykański karabin szturmowy M15-A4. Każdy przeżywa dreszcz emocji dotykając sprzętu dotychczas znanego tylko z filmów!

  Szkolenie i Impreza na Orientację
  Możliwość znalezienia właściwej drogi ma ogromne znaczenie w czasie każdej podróży, zarówno podczas małej, jak i wielkiej wyprawy. Dzięki tym zajęciom uczestnicy posiądą umiejętności posługiwania się mapą i kompasem, nauczą się rozpoznawania znaków topograficznych, rysowania map, oceniania odległości w terenie. Zdobytą wiedzę będzie można sprawdzić podczas zawodów i wypraw.

  Archery Games

   doskonała alternatywa dla  atrakcji takich jak paintball czy laser Tag. Gra wymaga od uczestników taktycznego myślenia, kreatywnego podejścia do napotykanych trudności, a także sporo ruchu. Zabawa jest przede wszystkim bezpieczna. Nie pozostawia żadnych siniaków. To znakomite rozwiązanie dla osób chcących poczuć dużą dawkę adrenaliny, mega zabawę i przy okazji trochę się poruszać.

  Brawurowy Tor Przeszkód
  Wyzwanie dla wszystkich lubiących dobrą zabawę. Każdy uczestnik pokona urozmaiconą trasę napotykając na najróżniejsze, zabawne przeszkody.