Szczegóły

MiejscePrzystanek Drzewina, Kaszuby
Nazwa wycieczkiKlasyczny Team Building
Wiek Uczestników9-17 lat
MOŻLIWA LICZBA UCZESTNIKÓW20-100 os.
Cena20-35 osób – 65 zł/os.
35-40 osób – 55 zł/os.
40-70 osób – 49 zł/os.
Wyżywienie12 zł/os. ognisko z kiełbaskami

18 zł/os. dwudaniowy obiad przygotowywany na miejscu

Dojazdmożliwość zamówienia transportu

Kontakt, rezerwacje

Michał Boniec m.boniec@kompas.pl
tel. 696 40 32 32
Małgosia Baumann m.baumann@kompas.pl
tel. 696 40 32 41

[recaptcha class:center-captcha]

Plan

Pajęczynka
Między drzewami rozpięta jest „pajęczyna” z linek, grupa musi przejść przez tą pajęczynę tak, że przez jedno oczko może przejść tylko jedna osoba z grupy. Oczka są bardzo małe… Zadanie wymagające współdziałania w grupie.

 Ślepcy
Część grupy zakłada na oczy opaski i musi przy pomocy podpowiedzi od pozostałych ułożyć z liny określony kształt lub napis. Zadanie pozwala rozwijać komunikację w grupie.

Ładunek wybuchowy
Zespół, utrzymując w pionie drąg za pomocą systemu linek, musi przetransportować znajdujące się na nim jajko do mety. Zadanie wymaga dużo opanowania i bardzo dobrej komunikacji.

Tratwa
Grupa musi przez określony czas utrzymać się na bardzo ograniczonej powierzchni, np. jak najwięcej osób na jak najmniejszej ilości skrzynek. Zadanie przełamujące bariery i usprawniające komunikację w grupie.

Trucizna
Grupa przy pomocy systemu lin i chwytaków musi zneutralizować truciznę poprzez odpowiednie przemieszczanie przedmiotów. Zadanie kładzie nacisk na współpracę w grupie.

Ślepiec 
Uczestnicy zabawy dobierają się parami. Jedna z osób zamyka oczy i daje się prowadzić swojemu partnerowi po terenie trzymając go jedynie za 1 palec. Zadaniem przewodnika jest zapewnienie partnerowi poczucia bezpieczeństwa oraz „pokazanie” szczególnie interesujących rzeczy, miejsc. Uruchamiają się tu zmysły dotyku, słuchu, węchu.

Archimedes 
Grupa mając do dyspozycji kubki i miski musi wydostać z hydraulicznej tuby piłeczkę. Jest jeden problem – tuba jest dziurawa. Tylko determinacja grupy pomoże w wykonaniu zadania.

Sprawnościowy tor przeszkód
Na uczestników czeka prawdziwa przeprawa przez rozmaite przeszkody i utrudnienia. Bieg na czas.