Szczegóły

MiejscePrzystanek Drzewina, Kaszuby
Nazwa wycieczkiKlasyczny Team Building
Wiek Uczestników7-18 lat
MOŻLIWA LICZBA UCZESTNIKÓW20-100 os.
Cena20-34 osób – 99 zł/os.
35-39 osób – 89 zł/os.
40-100 osób – 69 zł/os.
Wyżywienie15 zł/os. ognisko z kiełbaskami

25 zł/os. dwudaniowy obiad przygotowywany na miejscu

Dojazdmożliwość zamówienia transportu

Kontakt, rezerwacje

Michał Boniec m.boniec@kompas.pl
tel. 696 40 32 32
Aleksandra Knopik a.knopik@kompas.pl
tel. 791 15 69 78

  [recaptcha class:center-captcha]

  Plan

  Pajęczynka
  Między drzewami rozpięta jest „pajęczyna” z linek, grupa musi przejść przez tą pajęczynę tak, że przez jedno oczko może przejść tylko jedna osoba z grupy. Oczka są bardzo małe… Zadanie wymagające współdziałania w grupie.

   Ślepcy
  Część grupy zakłada na oczy opaski i musi przy pomocy podpowiedzi od pozostałych ułożyć z liny określony kształt lub napis. Zadanie pozwala rozwijać komunikację w grupie.

  Ładunek wybuchowy
  Zespół, utrzymując w pionie drąg za pomocą systemu linek, musi przetransportować znajdujące się na nim jajko do mety. Zadanie wymaga dużo opanowania i bardzo dobrej komunikacji.

  Tratwa
  Grupa musi przez określony czas utrzymać się na bardzo ograniczonej powierzchni, np. jak najwięcej osób na jak najmniejszej ilości skrzynek. Zadanie przełamujące bariery i usprawniające komunikację w grupie.

  Trucizna
  Grupa przy pomocy systemu lin i chwytaków musi zneutralizować truciznę poprzez odpowiednie przemieszczanie przedmiotów. Zadanie kładzie nacisk na współpracę w grupie.

  Ślepiec 
  Uczestnicy zabawy dobierają się parami. Jedna z osób zamyka oczy i daje się prowadzić swojemu partnerowi po terenie trzymając go jedynie za 1 palec. Zadaniem przewodnika jest zapewnienie partnerowi poczucia bezpieczeństwa oraz „pokazanie” szczególnie interesujących rzeczy, miejsc. Uruchamiają się tu zmysły dotyku, słuchu, węchu.

  Archimedes 
  Grupa mając do dyspozycji kubki i miski musi wydostać z hydraulicznej tuby piłeczkę. Jest jeden problem – tuba jest dziurawa. Tylko determinacja grupy pomoże w wykonaniu zadania.

  Sprawnościowy tor przeszkód
  Na uczestników czeka prawdziwa przeprawa przez rozmaite przeszkody i utrudnienia. Bieg na czas.