Od niepamiętnych czasów Święty Mikołaj przemierza świat niosąc dobro, radość i… prezenty. Na swojej trasie stworzył kilka kluczowych miejsc, w których może odpocząć oraz spotkać się z dziećmi. Zapraszamy do Przystanku Świętego Mikołaja w Drzewinie, to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w spokojnej, naturalnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, z łatwym i szybkim dojazdem z Trójmiasta.

Przystanek Świętego Mikołaja oferuje niezwykłą świąteczną przygodę dla grup zorganizowanych. Zabieramy naszych gości w podróż po legendach, podaniach i bajkach, pokazujemy piękno świąt, a przede wszystkim uczymy radości i zaangażowania w ich przeżywanie.

Każdej grupie przydzielony zostaje Elf Przewodnik, który opiekuje się nią od początku do samego końca, oprowadza, pomaga, opowiada i animuje. Wizyta składa się z kilku ciekawych, przemyślanych i angażujących punktów. Zwiedzanie rozpoczynamy spacerem po zewnętrznych atrakcjach takich jak Żywa Szopka, Mikołajowe Kino w namiocie sferycznym, Legendarny Namiot KOTA, aby następnie przejść do budynku głównego Przystanku, gdzie znajduje się Wielka Wystawa Świąteczna, Warsztat Elfów, Jarmark Świąteczny i oczywiście Biuro Świętego Mikołaja.

Wyślij zapytanie na: mikolaj@kompas.pl

Cena pobytu w Przystanku Świętego Mikołaja jest uzależniona od ilości dzieci

LISTOPAD
40-50 os. – 55 zł/os.
30-39 os. – 60 zł/os.
25-29 os. – 65 zł/os.
15-24 os. – 70 zł/os.

GRUDZIEŃ
40-50 os. – 65 zł/os.
30-39 os. – 70 zł/os.
25-29 os. – 75 zł/os.
15-24 os. – 80 zł/os.

Nie czekaj – Święty Mikołaj ma coraz więcej pracy i coraz mniej wolnych terminów!
Zapraszamy od 23 listopada do 22 grudnia 2023r.
www.przystanekswietegomikolaja.pl