Szczegóły

MiejscePrzystanek Drzewina, Kaszuby
Nazwa wycieczkiLeśna Szkoła Przygody 2 dni
Wiek Uczestników7-18 lat
MOŻLIWA LICZBA UCZESTNIKÓW20-45 os.
Cena 25-34 osób – 399 zł/os.
35-42 osób – 370 zł/os.
43-45 osób – 340 zł/os.

Wyżywienie3 x dziennie
Dojazdmożliwość zamówienia transportu

Kontakt, rezerwacje

Michał Boniec m.boniec@kompas.pl
tel. 696 40 32 32
Aleksandra Knopik a.knopik@kompas.pl
tel. 791 15 69 78

  [recaptcha class:center-captcha]

  Plan

  Dzień 1

  Przyjazd

  Zajęcia integracyjne

  Nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach team buildingu (z ang: scalania kadr) pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób która do tej pory się nie znała, a ma przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni.

  Zakwaterowanie

  Obiad

  Oldschool Games
  Świat istniał zanim wynaleziono komputery i połączono je w wielką, wszechobecną sieć zwaną internetem. Świat bez Xboxa i PSP. I nikt się nie nudził. Zapraszamy Was w sentymentalną, ale pełną atrakcji podróż w czasie, do czasów młodości Waszych rodziców i dziadków, do świata analogowego. Podczas tej podróży przypomnicie sobie znane i lubiane zabawy podwórkowe – skakanka, gra w klasy, skakanie w gumę, gra w ciupy i monety – to tylko niektóre z gier, które poznamy. A może specjalny tor do gry w kapsle?  Szmaciana zośka? Ryby w sieci, ciepło-zimno, pomidor, kolory, podaj dalej – to śmieszne zabawy, które zawsze się sprawdzają!

  Strzelanie z łuków
  Poznamy również broń znaną od stuleci – jedną z najszlachetniejszych odmian sportu – strzelamy do tarczy z łuków sportowych.

  Slackline
  Nauczymy chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm od ziemi. Slacline jest nową, zdobywającą ogromną popularność dyscypliną, zwłaszcza za granicą.

  Kolacja w ogniskowym kręgu – po całodziennych ekscytacjach czeka nas relaksacyjna biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy.

  Brawurowy tor przeszkód
  Na uczestników czeka prawdziwa przeprawa przez rozmaite przeszkody i utrudnienia. Bieg na czas.

  Dzień 2

  Śniadanie

  Wykwaterowanie

  Szkolenie i impreza na orientację InO
  Zasady posługiwania się mapą i kompasem w terenie oraz marsz po najbliższej okolicy (terenie szkoły) w poszukiwaniu punktów kontrolnych.

  Możliwy obiad za dopłatą 25 zł/os*

  Zakończenie Wycieczki

  * zamówienie przy zgłoszeniu wycieczki.