Szczegóły

MiejscePrzystanek Drzewina, Kaszuby
Nazwa wycieczkiLeśna Szkoła Przygody 2 dni
Wiek Uczestników7-18 lat
MOŻLIWA LICZBA UCZESTNIKÓW20-50 os.
Cena 43-45 osób – 239 zł/os.
35-43 osób – 259 zł/os.
25-35 osób – 319 zł/os.

Wyżywienie3 x dziennie
Dojazdmożliwość zamówienia transportu

Kontakt, rezerwacje

Michał Boniec m.boniec@kompas.pl
tel. 696 40 32 32
Małgosia Baumann m.baumann@kompas.pl
tel. 696 40 32 41

[recaptcha class:center-captcha]

Plan

Dzień 1

Przyjazd

Zajęcia integracyjne

Nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach team buildingu (z ang: scalania kadr) pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób która do tej pory się nie znała, a ma przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni.

Zakwaterowanie

Obiad

Oldschool Games
Świat istniał zanim wynaleziono komputery i połączono je w wielką, wszechobecną sieć zwaną internetem. Świat bez Xboxa i PSP. I nikt się nie nudził. Zapraszamy Was w sentymentalną, ale pełną atrakcji podróż w czasie, do czasów młodości Waszych rodziców i dziadków, do świata analogowego. Podczas tej podróży przypomnicie sobie znane i lubiane zabawy podwórkowe – skakanka, gra w klasy, skakanie w gumę, gra w ciupy i monety – to tylko niektóre z gier, które poznamy. A może specjalny tor do gry w kapsle?  Szmaciana zośka? Ryby w sieci, ciepło-zimno, pomidor, kolory, podaj dalej – to śmieszne zabawy, które zawsze się sprawdzają!

Strzelanie z łuków
Poznamy również broń znaną od stuleci – jedną z najszlachetniejszych odmian sportu – strzelamy do tarczy z łuków sportowych.

Slackline
Nauczymy chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm od ziemi. Slacline jest nową, zdobywającą ogromną popularność dyscypliną, zwłaszcza za granicą.

Kolacja w ogniskowym kręgu – po całodziennych ekscytacjach czeka nas relaksacyjna biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy.

Brawurowy tor przeszkód
Na uczestników czeka prawdziwa przeprawa przez rozmaite przeszkody i utrudnienia. Bieg na czas.

Dzień 2

Śniadanie

Wykwaterowanie

Szkolenie i impreza na orientację InO
Zasady posługiwania się mapą i kompasem w terenie oraz marsz po najbliższej okolicy (terenie szkoły) w poszukiwaniu punktów kontrolnych. Zajęcia te będą tez podstawą do zajęć z elementów survivalu które mają miejsce później.

Możliwy obiad za dopłatą 20 zł/os*

Zakończenie Wycieczki

* zamówienie przy zgłoszeniu wycieczki.