Szczegóły

MiejscePrzystanek Drzewina, Kaszuby
Nazwa wycieczkiLeśna Szkoła Przygody
5 dni
Wiek Uczestników7-18 lat
MOŻLIWA LICZBA UCZESTNIKÓW20-45 os.
Cena 40-45 osób – 529 zł/os.
35-40 osób – 559 zł/os.
25-35 osób – 599 zł/os.
Wyżywienie4 x śniadanie,
5 x obiad,
4 x kolacja
Dojazdmożliwość zamówienia transportu

Kontakt, rezerwacje

Michał Boniec m.boniec@kompas.pl
tel. 696 40 32 32
Małgorzata Baumann m.baumann@kompas.pl
tel. 696 40 32 41

[recaptcha class:center-captcha]

Plan

Dzień 1

Przyjazd

Zakwaterowanie grupy

Zajęcia integracyjne
Nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach team buildingu (z ang: scalania kadr) pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób która do tej pory się nie znała, a ma przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni.

Obiad

Oldschool Games
Świat istniał zanim wynaleziono komputery i połączono je w wielką, wszechobecną sieć zwaną internetem. Świat bez Xboxa i PSP. I nikt się nie nudził. Zapraszamy Was w sentymentalną, ale pełną atrakcji podróż w czasie, do czasów młodości Waszych rodziców i dziadków, do świata analogowego. Podczas tej podróży przypomnicie sobie znane i lubiane zabawy podwórkowe – skakanka, gra w klasy, skakanie w gumę, gra w ciupy i monety – to tylko niektóre z gier, które poznamy. A może specjalny tor do gry w kapsle?  Szmaciana zośka? Ryby w sieci, ciepło-zimno, pomidor, kolory, podaj dalej – to śmieszne zabawy, które zawsze się sprawdzają!

Strzelanie z łuków
Broń znana od stuleci – jedna z najszlachetniejszych odmian sportu – strzelać będzie można do tarczy z łuków sportowych.

Slackline
Nauczymy chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm od ziemi. Slacline jest nową, zdobywającą ogromną popularność dyscypliną, zwłaszcza za granicą.

Kolacja

W pogoni za świetlikiem
Kiedy będziemy myśleli, że już po wszystkim i można odpocząć … to ruszymy do akcji! Wieczorna pogoń za sprytnym i zwinnym Świetlikiem podniesie adrenalinę przed snem i nie pozwoli nawet na chwilę nudy. Zabawa dostosowana do wieku uczestników.

Dzień 2

Śniadanie

Brawurowy tor przeszkód

Na uczestników czeka prawdziwa przeprawa przez rozmaite przeszkody i utrudnienia. Bieg na czas.

Obiad

Kula sferyczna
Zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji. Została wymyślona w Nowej Zelandii przez Zorbsa Dwane’a i Adrew Akers’a, którzy nazwali ta atrakcję „zorbem”. Urządzenie składa się z dwóch kul, jednej mniejszej zawieszonej w drugiej znacznie większej, przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy się w dół zbocza! Cała zabawa przypomina nieco pralkę ale jest uwielbiana przez młodszych i starszych!

Kolacja na patyku
Po całodziennych ekscytacjach czeka nas relaksacyjna biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy. A przy okazji można coś smakowitego wrzucić na ząb! Czeka nas wyśmienita kolacja, obowiązkowe kiełbaski, pieczony chlebek, ciepła herbata i garść niezwykłych opowieści.

Dzień 3

Śniadanie

Ruroskoczki

Dla wszystkich miłośników skakania i rywalizacji przygotowaliśmy nie lada atrakcje. Dmuchane rury do skakania. Zabawa ta jest niezwykle widowiskowa i może w niej brać udział aż 10 osób równocześnie. Podzieleni na grupy będziemy walczyć o uzyskanie jak najlepszego czasu.

Obiad

Szkolenie i Impreza na Orientację
Zasady posługiwania się mapą i kompasem w terenie oraz marsz po najbliższej okolicy w poszukiwaniu punktów kontrolnych. Zajęcia te będą tez podstawą do zajęć z elementów survivalu które mają miejsce później.

Kolacja

Capture the Flag
Sztuka kamuflażu, szybkość, spryt i współpraca w grupie. To główne umiejętności, które przydadzą się uczestnikom bardzo emocjonującej gry, jaką bez wątpienia są „Flagi”. Wtargnij niepostrzeżenie na teren przeciwnika, zlokalizuj flagę, zdobądź ją i dostarcz do swojej bazy. Działaj w dużej grupie lub w małych zespołach. Jaką strategię obierzesz? Jak przechytrzysz przeciwnika?

Dzień 4

Śniadanie

Olimpiada kaszubska
Blok sportów nieznanych! Czeka Was szereg konkurencji zapomnianych i nieodkrytych!
Ekesz kekesz
Gra ciesząca się niezmiennym powodzeniem i uznaniem wśród młodzieży na wszelkich wyjazdach grupowych. Chcesz poznać co kryje za sobą ta intrygująca nazwa?
Turniej siatkówki niebywałej
Siatkówka nie jest Twoją najmocniejszą dyscyplina sportu? A może wręcz przeciwnie – masz do tego sportu niespotykany talent i smykałkę? Obojętnie jaka jest odpowiedź na to pytanie – podczas naszego turnieju pokochasz siatkówkę na nowo! Wielka piłka dmuchana, woreczek z grochem, a może balon wypełniony wodą? W taką siatkówkę jeszcze nie graliście!
Blanketball
Zawodnicy odbijają piłkę za pomocą specjalnego koca trzymanego przez kilka osób. Nie tylko zręczność będzie nam niezbędna – współpraca i dobra koordynacja grupowa też się nam przydadzą 🙂

Obiad

ABC przetrwania
Survival na wesoło. Dla wszystkich, którym nie straszne jest błoto, krzaczory i leśne chaszcze. Zdobędziemy pakiet podstawowych informacji odnośnie przetrwania w trudnych warunkach. Wykonamy symulację działań, założymy własną, pełnowystarczalną osadę. Dowiemy się jak tropić zwierzęta, założymy własną kuchnię polową, dowiemy się co można zjeść w lesie. A to tylko niektóre z naszych leśnych działań!

Kolacja

Dyskoteka tematyczna
Sami zadecydujecie czy impreza ma mieć charakter klasyczny, czy może przyprószony odrobiną szaleństwa? Przygotujemy salę, stroje i muzykę – dla każdego coś miłego. Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach.

Dzień 5

Śniadanie

Wykwaterowanie

Paintball
To niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, a także szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji. Uczestnicy podczas zajęć wyposażeni będą w specjalne ubranie, maski ochronne oraz markery na kulki z farbą. Stoczą walki, które pozwolą im nauczyć się planowania i strategicznego myślenia. Tu trzeba będzie szybko działać, podejmować trudne decyzje, a czasami nauczyć się przegrywać z honorem. Każdy będzie miał do wystrzelenia 50 kulek.*

* Dzieci w wieku 7-12 lat strzelają do tarczy, 12-17 lat biorą udział w grze terenowej

Obiad
Zakończenie wycieczki

UWAGA!
Istnieje możliwość wykupienia wycieczki krajoznawczej do Trójmiasta w cenie 65 zł/os.
Zapytaj o szczegóły!