Szczegóły

MiejscePrzystanek Drzewina, Kaszuby
Nazwa wycieczkiSmerfna Przygoda
Wiek Uczestników5-7 lat
MOŻLIWA LICZBA UCZESTNIKÓW20-100 os.
Cena20-35 osób – 59 zł/os.
35-70 osób – 49 zł/os.
Wyżywienie15 zł/os. ognisko z kiełbaskami

25 zł/os. dwudaniowy obiad przygotowywany na miejscu

Dojazdmożliwość zamówienia transportu

Kontakt, rezerwacje

Michał Boniec m.boniec@kompas.pl
tel. 696 40 32 32
Małgorzata Baumann m.baumann@kompas.pl
tel. 696 40 32 41

  [recaptcha class:center-captcha]

  Plan

  Smerfne imię
  Na przywitanie każdy z nas otrzyma nowe, smerfne imię. Podzielimy się też na drużyny Smerfetki, Ważniaka, Osiłka czy Łasucha, Każda grupa otrzyma swój kolor i przewodnika. Będziemy mieć również swój drużynowy, smerfny okrzyk.

  Kto jest kim?
  Czy potraficie przypasować konkretne imiona do konkretnych postaci? Jak wygląda Śpioch, Laluś i Malarz? Czy potraficie dobrać odpowiednie atrybuty do konkretnego Smerfa?

  Quiz Ważniaka
  Nasz uroczy mądraliński zada nam kilka pytań w specjalnym quizie wiedzy o Smerfach, ale nie tylko! Zabawne, rymowane zagadki o zwierzątkach i przyrodzie to ulubiona rozrywka Smerfa Ważniaka.

  Olimpiada Osiłka
  Silny i odważny Osiłek przygotował dla nas tor sprawnościowy, którego pokonać mogą tylko najwytrwalsi! Nasz smerfny mocarz sprawdzi szybkość i celność uczestników.

  Smerf Pracuś i jego wyzwanie
  Taki mały ludek a wybudował całą wioskę! Może to nie takie trudne? Pracuś chętnie pokaże nam jak wybudować w lesie schronienie.

  Spacer Ciamajdy
  Spróbujemy wykonać najprostsze zadania takie jak zawiązanie buta, spacer z jajkiem czy odnalezienie piłeczki w trawie z zawiązanymi oczyma.

  Skarby Smerfetki
  Wybierzemy się do lasu i poszukamy skarbów – najładniejszych kamyczków i listków, szyszek i patyczków. Wszystkiego co może nam się później przydać…

  Tworzymy Gargamele
  Każdy z nas stworzy swojego własnego Gargamela, którego ozdobi skarbami Smerfetki. Dzięki temu nasz Gargamel przestanie być taki straszny i może przestanie gonić naszych małych, niebieskich przyjaciół?

  Ogon Klakiera
  Znana i popularna zabawa w dopięcie ogona zwierzakowi. Takie zabawy nigdy się nie nudzą.

  Smerfne harce

  Nasi mali niebiescy przyjaciele są bardzo ruchliwi i uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Nauczymy się wspólnego tańca do podkładu muzycznego Smerfnych Hitów – a jakże!