Świąteczny event firmowy – połączenie online z Przystankiem Świętego Mikołaja!         

Niech żyje magia świąt! Zapraszamy na wyjątkowy event świąteczny, w którym każdy pracownik Twojej firmy będzie mógł uczestniczyć w trybie live – za pomocą wybranego komunikatora – nie wychodząc z domu. 

W tym roku Święty Mikołaj też sporo czasu pracuje zdalnie i w związku z tym można zupełnie bezpiecznie zajrzeć do jego biura w Przystanku Świętego Mikołaja.  Mikołaj wraz z Elfami przygotowali dla Was specjalny quiz z wiedzy o zwyczajach, tradycjach  i potrawach bożonarodzeniowych oraz znajomości kultowych filmów, piosenek i reklam świątecznych. Przeprowadzi go oczywiście Święty Mikołaj! Będzie dużo zabawy, szczypta rywalizacji, no i solidna dawka świątecznej atmosfery.

Po małej rozgrzewce przystąpimy do świątecznego warsztatu. Proponujemy do wyboru:
warsztat zdobienia bombek choinkowych lub warsztat tworzenia świątecznych słoików zapachowych. Jeśli zdecydujecie się na dany warsztat do każdego pracownika dotrze wcześniej craft box, czyli paczka z materiałami niezbędnymi do realizacji warsztatów.

Kiedy najzdolniejszy Elf- Instruktor będzie prowadził warsztaty twórcze, Święty Mikołaj podsumuje wyniki quizu i ogłosi je w ostatniej części spotkania. Na koniec pojawią się także najpiękniejsze życzenia świąteczne, dobre słowo, ciepły uśmiech i po prostu magia świąt.

Świąteczny event online prosto z Przystanku Świętego Mikołaja składa się z 3 części:
świąteczny QUIZ   – 25  minut
warsztat  twórczy (opcjonalnie – oferta dodatkowo płatna) – 20 minut
animacja Świętego Mikołaja i Elfów z życzeniami świątecznymi – 15 minut

Kwestie techniczne
Spotkanie odbędzie się przez platformę Zoom, a każdy jego uczestnik otrzyma wcześniej zaproszenie w postaci e-maila z linkiem. Niezbędna będzie również sprawna kamera i mikrofon.
Przy rezerwacji oferty prosimy uzupełnić formularz

Nie czekaj – Święty Mikołaj ma coraz więcej pracy i coraz mniej wolnych terminów!