Szczegóły

MiejscePrzystanek Drzewina, Kaszuby
Nazwa wycieczkiAkcja Integracja
Wiek Uczestników 10-17 lat
MOŻLIWA LICZBA UCZESTNIKÓW20-100 os.
Cena20-35 osób – 65 zł/os.
35-40 osób – 55 zł/os.
40-70 osób – 49 zł/os.
Wyżywienie15 zł/os. ognisko z kiełbaskami

25 zł/os. dwudaniowy obiad przygotowywany na miejscu

Dojazdmożliwość zamówienia transportu

Kontakt, rezerwacje

Michał Boniec m.boniec@kompas.pl
tel. 696 40 32 32
Małgorzata Baumann m.baumann@kompas.pl
tel. 696 40 32 41

  [recaptcha class:center-captcha]

  Plan

  Team Building klasyczny

  Każda z grup odwiedzi 6 konkurencji rozstawionych w terenie. Przed każdym zadaniem podróżnicy otrzymają instrukcję lub wprowadzenie zgodne z fabułą imprezy. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przeprowadzeniem zadań czuwał będzie trener BTA Kompas, który towarzyszył będzie każdej grupie podczas trwania zadania.

  Kula sferyczna

  Zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji. Została wymyślona w Nowej Zelandii przez Zorbsa Dwane’a i Andrew Akers’a, którzy nazwali tę atrakcję „zorbem”. Urządzenie składa się z dwóch kul: mniejszej zawieszonej w znacznie większej. Przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy w dół zbocza!

  Szkolenie i Impreza na Orientację

  Możliwość znalezienia właściwej drogi ma ogromne znaczenie w czasie każdej podróży, zarówno podczas małej, jak i wielkiej wyprawy. Dzięki tym zajęciom uczestnicy posiądą umiejętności posługiwania się mapą i kompasem, nauczą się rozpoznawania znaków topograficznych, rysowania map, oceniania odległości w terenie. Zdobytą wiedzę będzie można sprawdzić podczas zawodów i wypraw.

  Slackline

  Nauczymy chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm od ziemi. Slackline jest nową, zdobywającą ogromną popularność dyscypliną, zwłaszcza za granicą.

  Brawurowy tor przeszkód

  Wyzwanie dla wszystkich lubiących dobrą zabawę. Każdy uczestnik pokona urozmaiconą trasę napotykając na najróżniejsze, zabawne przeszkody.